Rezervace a platba

Rezervace  a platební podmínky
Po obdržení přihlášky provedeme do jednoho týdne předběžnou rezervaci a zašleme podklady pro platební převod. Jako variabilní symbol uveďte variabilní číslo kurzu  viz tabulka.  Je možno uhradit celý kurz nebo  zálohu  ve výši 1000,00 Kč  na jednoho účastníka a jeden kurz. (Dva  kurzy  2 000,00, Dva lidé na stejný kurz také 2000,00).  
Zálohu, nebo celou částku kurzovného zašlete do 10 dnů na účet u Air Bank číslo 1347668012 / 3030
Po obdržení platby na účet  vám  závazně rezervujeme místo na kurzu

Pokud platba nepřijde včas upozorníme vás e-mailen.  Pokud  platba není nadále uhrazena a na E-nail nereagujete,  postoupíme dalším zájemcům o daný kurz.
V případě neúčasti na kurzu, bez řádné a včasné omluvy, záloha propadá.  

Pokud má však přihlášený vážné důvody k neúčasti,  je nutné, aby nás předem minimálně 14 dní před kurzem zkontaktoval, najdeme společné řešení.
V případě náhlého onemocnění, nebo  k závažným událostem v rodině je třeba neúčast doložit  (například neschopenkou atd.), v tomto případě je možné termín přeložit. 

Storno poplatky -  0:
Pokud by nebylo možno se kurzů zúčastnit se zdravotních, nebo osobních důvodů, je možno ve výši uhrazené platby odebrat řezbářská dláta a nástroje.
Pokud by byl kurz zrušen bez nabídky náhradního termínu, bude vám vám uhrazená navrácena v plném rozsahu.  Možný ji i dběr řezbářských nástrojů v plné výši platby.
Provozovatel si vyhrazuje změnit termín kurzu z technických důvodů. V případě, že by došlo ke zrušení kurzu, záloha je vrácena zpět na účet, odkud přišla.

Cca 3 až 5 dnů před kurzem Vám dojdou informace mailem.  

Cena
Cena za dvoudenní kurzy 2500 Kč.
Cena individuální kury je základní  pro 1 až 2 osoby  2000/den  případně režijní náklady /doprava ke klientům, materiál dle požadavků atd/.