Rezervace a platba

Rezervace  a platební podmínky
Po obdržení přihlášky provedeme do jednoho týdne předběžnou rezervaci a zašleme podklady pro platební převod. Jako variabilní symbol uveďte variabilní číslo kurzu  viz tabulka.  Je možno uhradit celý kurz nebo  zálohu  ve výši 1000,00 Kč  na jednoho účastníka a jeden kurz. (Dva  kurzy  2 000,00, Dva lidé na stejný kurz také 2000,00).  
Zálohu, nebo celou částku kurzovného zašlete do 10 dnů na účet u Air Bank číslo 1347668012 / 3030
Po obdržení platby na účet  vám  závazně rezervujeme místo na kurzu

Pokud platba nepřijde včas upozorníme vás e-mailen.  Pokud  platba není nadále uhrazena a na E-nail nereagujete,  postoupíme dalším zájemcům o daný kurz.
V případě neúčasti na kurzu, bez řádné a včasné omluvy, záloha propadá.  

Pokud má však přihlášený vážné důvody k neúčasti,  je nutné, aby nás předem minimálně 14 dní před kurzem zkontaktoval, najdeme společné řešení.
V případě náhlého onemocnění, nebo  k závažným událostem v rodině je třeba neúčast doložit  (například neschopenkou atd.), v tomto případě je možné termín přeložit. 

Storno poplatky:
- odhlášení z kurzu 14 dní předem 0% storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy
- odhlášení z kurzu 13 až 6 dní před prvním dnem kurzu 50 %  storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy
- odhlášení z kurzu 5 a méně dní před prvním dnem kurzu 100% storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy.
Pokud by byl kurz zrušen bez nabídky náhradního termínu bude vám vámi uhrazená v plném rozsahu.  Storno 0% .
Provozovatel si vyhrazuje změnit termín kurzu v případě, že je na daný termín málo účastníků. V případě, že by došlo ke zrušení kurzu, záloha je vrácena zpět na účet, odkud přišla.
Cca 3 až 5 dnů před kurzem Vám dojdou informace mailem.  

Cena
Cena za třídenní kurzy 2900 Kč.
Cena za dvoudenní kurzy 2400 Kč.
Cena za jednodenní kurzy 1400 Kč.
Cena individuální kury je základní  pro 1 až 2 osoby  2000 + režijní náklady.