Rezervace a platba

Rezervace  a platební podmínky
Po obdržení přihlášky provedeme do jednoho týdne předběžnou rezervaci a zašleme podklady pro platební převod. Jako variabilní symbol uveďte variabilní číslo kurzu  viz tabulka.  Je možno uhradit celý kurz nebo  zálohu  ve výši 1000,00 Kč  na jednoho účastníka a jeden kurz. (Dva  kurzy  2 000,00, Dva lidé na stejný kurz také 2000,00).  
Zálohu, nebo celou částku kurzovného zašlete do 10 dnů na účet u Air Bank číslo 1347668012 / 3030
Po obdržení platby na účet  vám  závazně rezervujeme místo na kurzu

Pokud platba nepřijde včas upozorníme vás e-mailen.  Pokud  platba není nadále uhrazena a na E-nail nereagujete,  postoupíme dalším zájemcům o daný kurz.
V případě neúčasti na kurzu, bez řádné a včasné omluvy, záloha propadá.  

Pokud má však přihlášený vážné důvody k neúčasti,  je nutné, aby nás předem minimálně 14 dní před kurzem zkontaktoval, najdeme společné řešení.
V případě náhlého onemocnění, nebo  k závažným událostem v rodině je třeba neúčast doložit  (například neschopenkou atd.), v tomto případě je možné termín přeložit. 

Storno poplatky:
- odhlášení z kurzu 14 dní předem 0% storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy
- odhlášení z kurzu 13 až 6 dní před prvním dnem kurzu 50 %  storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy
- odhlášení z kurzu 5 a méně dní před prvním dnem kurzu 100% storna ze zálohy nebo ze zaplacené částky na jednodenní kurzy.
Pokud by byl kurz zrušen bez nabídky náhradního termínu bude vám vámi uhrazená v plném rozsahu.  Storno 0% .
Provozovatel si vyhrazuje změnit termín kurzu v případě, že je na daný termín málo účastníků. V případě, že by došlo ke zrušení kurzu, záloha je vrácena zpět na účet, odkud přišla.
Cca 3 až 5 dnů před kurzem Vám dojdou informace mailem.  

Cena
Cena za třídenní kurzy 2950 Kč.
Cena za dvoudenní kurzy 2500 Kč.
Cena individuální kury je základní  pro 1 až 2 osoby  2000/den  + režijní náklady /doprava ke klientům, materiál dle požadavků atd/.