Kudy k nám

DOPRAVA
Dolany leží na hlavní cestě cca 2 - 3km od okraje Olomouce  směr Šternberk

Doprava autobusem:
Od hlavního autobusového nebo vlakového nádraží  jezdí více autobusů do Dolan.  Nejbližší zastávka je Hanácká zemědělská a.s. Od této zastávky je přímo vidět na naši budovu se smrkem v popředí.

V 8,30 od autobusového nádraží  nebo 8, 37 od vlakového nádraží.  Příjezd v 8,55  Dlany Hanácká zemědělská a.s. Viz. IDOS v lednu 2016
Vystoupíte na konci obce. Když se otočíte zpět po levé straně je zemědělský areál.  Nás najdete na okraji tohoto areálu. Cestou po levé straně zemědělského objektu  jsou tři firmy a my jsme za nimi jako poslední budova je Ateliér Eschler viz.mapka.  Sochy z našeho ateliéru  


V Google když zadáte Atelier Eschler (bez interpunkce)  tak se vám ukáže.

Doprava autem:
Souřadnice GPS    49.6548025N,      17.3227064E
 2- 3 km od Olomouce vjedete do Dolan. Za restaurací u Havlů je odbočka doprava.  Po  ní cca 500 m dáváte přednost a zde vlevo přes most směr Bělkovice. Po cca 100 m začíná zemědělské družstvo tam ještě neodbočujete!!!  Pokračujete dál cca 200 m  pod topoly je odbočka vpravo.  Na konci nás najdete. (viz mapka)

PROVOZ ATELIÉRU
Přijíždět do Ateliéru  Eschler můžete cca 20 minut před zahájením kurzu.
K dispozici je malá kuchyňka s el. vařičem a nádobí k ohřátí jídla. Káva a čaj je  k dispozici pro účastníky kurzu. Toalety s teplou vodou. Výuka je probíhá v době od 9 - 17 hodin s hodinovou polední přestávkou.

SLUŽBY V OKOLÍ
V obci jsou dva obchody - samoobsluha a večerka.  Pět restaurací, dva pensiony a jedna cukrárna. V poledne  o přestávce je 1 hodina na oběd /dle domluvy/.