Ohlasy návštěvníků kurzů

...Doma se po chvilkách snažím uplatňovat poznatky z prvních dvou kurzů a řežu a řežu.... ale betlém asi do letošních vánoc nestihnu. :-)
Moc ráda vzpomínám na příjemnou atmosféru tvých kurzů, byly to hezké dny prožité s inspirativními lidmi.... prostě paráda.
Přeji ti krásné tvůrčí podzimní dny a těším se na viděnou na kurzu loutka.
Zdraví tě
Dana
 
Ahoj Petře,
ještě jednou děkuju za moc pěkný a přínosný kurz, přesně tohle jsem potřebovala.
Byl perfektně připravený.
A oceňuji také vybavení dílny pro kurzisty, není to úplně obvyklé, klobouk dolů.
Píšu Ti ohledně kurzu na loutku - měla bych dalšího účastníka.
Moje kamarádka je už pokročilá řezbářka a moc ráda by se kurzu zúčasnila.
 
Měj se krásně a ať se Ti daří
Táňa
 
 

Ing. Antonín ...

Dobrý den pane Petře,

chci Vám poděkovat za mnoho informací,které jste mi při práci předal .Tyto informace a rady mne nutí  při práci  představovat si v tom kusu krásného dřeva prostor a těleso,které tvořím.Díky za vaši trpělivost k mé osobě a k lidem mně podobným.Uvažuji o dalším kurzu z kterého bych si určitě odnesl fůru nových poznatků a zkušeností pro další práci v řezbařině.Uvažuji totiž o bustě naší vnučky. A ještě jednu věc mám na srdci dva dny strávené v báječném kolektivu jsou tou nejlepší mastičkou na duši.Touto cestou Vám i kolegům,kteří se mnou strávily ty dva krásné dny přeji hodně pěkných dnů při přetváření tak ušlechtilého materiálu jako je dřevo v nádherné předměty.(Sochu mám před povrchovou úpravou.Chybí mi pouze popis porty .Z obrazků to nemohu rozluštit a v současné literauře to nemohu najít.Mohu-li Vás požádat o poslání textu k sv.Urbanovi a určení typu písma.
Texty  k ikonografii jsem zaslal...

Ing. Ladislav

Chcel by som sa prihlásiť na R3. 16.-17.4.Dúfam že som to ešte stihol.   ... minulý víkend bola super. Veľmi som si to užíval.

Ďakujem veľmi pekne.

Ing. Pavel  z  Ostarvaska

Nejprve chci, jménem svým i Honzy D..., kterého jsem vezl do
Ostravy a dnes jsme se sešli a diskutovali o kurzu, ještě jednou srdečně
poděkovat. Za přátelskou atmosféru v úžasném prostředí
ateliéru,praktické informace a spoustu dalšího,jenž vychází z mých
osobních dojmů. :-)

Předběžně jsem si zarezervoval účast na pokračovacím kurzu R2 (18. a
19.6.2016)  Prosím, do kterého data mám účast závazně potvrdit a zaplatit? ...

 

Ing. Eva V.

Chci vám moc poděkovat za nádherný víkend strávený s vámi, ve vašem ateliéru. Atmosféra celého víkendu byla úžasná od začátku až do konce. Předal jste nám spoustu zkušeností, rad a nápadů a vše probíhalo nad mé očekávání. Vyzkoušeli jsme si různé techniky a každý si mohl vybrat, co mu sedí a co mu jde J celý tento víkend byl pro mne velice inspirující a moc se těším na další pokračování .

 …  vše co jsem napsala je pravda a opravdu se těším na další kurz, už šetřím …a doufám, že bude i ten zmiňovaný Workshop!

Ing. Roman P.

... Jinak ještě jednou děkuji za velmi přínosný kurz, moc si cením Tvých zkušeností, o které jsi se s námi podělil. Až bude Víc času zkusím se za tebou ještě zastavit, jestli budeš ochotný mi prosím udělat toho Sv. Amb

Kolega z Výchdních Čech

Dobrý den Petře, Tak ta skříňka sklidila velký úspěch a budu mít zájem o ještě jednu. Ještě jednou díky za příkladnou péči na kurzu za to co jsem se naučil. S pozdravem Leoš

Milan z Ostravy
Zdravím a děkuji za příjemně strávený víkend. Kurz byl pro mne přínosem a motivaci k dalším řezbářským aktivitám.
Těším se na další.Mgr. Petra
Kurz byl prima. Je vidět, že dřevo i řezbařinu máte rád. Byl to příjemně a zároveň užitečně strávený čas mezi podobně naladěnými lidmi.
Pokud budu časově moci, určitě pošlu přihlášku na další stupeň.

 


Ing. Richard

Ahoj Petře,
Chci tě pozdravit a říct ti, že jsem se již doma pokusil o vyřezání reliéfu a myslím, že to nedopadlo špatně. Informace získané na kurzu mě zase popostrčily kousek dál. Takže moc díky a zároveň posílám přihlášku na kurz s tématikou řezby figury.