Ohlasy návštěvníků kurzů

Ahoj Petře, 
ještě jednou bych chtěl poděkovat za kurz. Bylo to opravdu super. Díky celému víkendu a nedělnímu rozhovoru se pořád cítím nabitý energií. Jsem moc rád, že jsem Tě mohl poznat a bude mi ctí pokud si Tě budu moci přidat do svého velice skromného interního seznamu přátel. Známých mám jako každý hodně, ale přátel už ne.
Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání. 
Pavel, Ohnivý kůň
 
Hanka
Zdravím, včerejší kurz - příval pozitivní energie, děkuji !!!
 
Ahoj Petře,
přeji příjemný večer a prosím pošli mi nějaké fotky z kurzu ,,LOUTKA,,.Chybí mi fotky kde se vyskytuje moje maličkost.
Dokončené loutky kolegyň,které jsi umístnil na své stránky jsou parádní.Vyřiď jim prosím můj obdiv...
 
8. 2. 2019
Ahoj Petře,
děkuji za perfektně připravený kurz ,LOUTKY,.Typ loutky který jsi  vybral- je pro mne další velkou zkušeností v řezbařině.
Dva dny, které jsem prožil v báječném kolektivu mne jen potvrdily, že při  tvořivé práci věk nerozhoduje a život jenž je tak krátký se musí žít s úsměvem a s radostí. Loutka před dokončením už přináší potěšení nejen mě ale i mé rodině hlavně dětem. Ještě jednou děkuji Tobě a všem s kterými jsem mohl strávit báječné dva dny a které mi dodaly velkou energii pro další tvorbu. ....Tonda
 
2.2.2019
Ahoj Petře,
nejdřív Ti chci moc poděkovat za skvělý kurz. Opět byl dokonale připravený.
Moc se mi líbil i typ loutky, který jsi vybral a připravil - pevné nohy a hýbací ruce - loutka na pověšení i na postavení jako výtvarný objekt - geniální, nemluvě o materiálovém vybavení pro nás kurzisty.

 

16.1.2019   Ahoj Petře,

ještě jednou přijmi mé velké díky za Tvé aktivity a pořádání řezbářských kurzů. Pro mě osobně to byla naprostá očista duše a vlastně i těla… Mám toho hodně v práci a ta řezbařina mi nedovolila myslet na nic jiného. Prostě úžasné, chytlo mě to za srdce... Alena

...Doma se po chvilkách snažím uplatňovat poznatky z prvních dvou kurzů a řežu a řežu.... ale betlém asi do letošních vánoc nestihnu. :-)
Moc ráda vzpomínám na příjemnou atmosféru tvých kurzů, byly to hezké dny prožité s inspirativními lidmi.... prostě paráda.
Přeji ti krásné tvůrčí podzimní dny a těším se na viděnou na kurzu loutka.
Zdraví tě
Dana
 
Ahoj Petře,
ještě jednou děkuju za moc pěkný a přínosný kurz, přesně tohle jsem potřebovala.
Byl perfektně připravený.
A oceňuji také vybavení dílny pro kurzisty, není to úplně obvyklé, klobouk dolů.
Píšu Ti ohledně kurzu na loutku - měla bych dalšího účastníka.
Moje kamarádka je už pokročilá řezbářka a moc ráda by se kurzu zúčasnila.
 
Měj se krásně a ať se Ti daří
Táňa
 
 

Ing. Antonín ...

Dobrý den pane Petře,

chci Vám poděkovat za mnoho informací,které jste mi při práci předal .Tyto informace a rady mne nutí  při práci  představovat si v tom kusu krásného dřeva prostor a těleso,které tvořím.Díky za vaši trpělivost k mé osobě a k lidem mně podobným.Uvažuji o dalším kurzu z kterého bych si určitě odnesl fůru nových poznatků a zkušeností pro další práci v řezbařině.Uvažuji totiž o bustě naší vnučky. A ještě jednu věc mám na srdci dva dny strávené v báječném kolektivu jsou tou nejlepší mastičkou na duši.Touto cestou Vám i kolegům,kteří se mnou strávily ty dva krásné dny přeji hodně pěkných dnů při přetváření tak ušlechtilého materiálu jako je dřevo v nádherné předměty.(Sochu mám před povrchovou úpravou.Chybí mi pouze popis porty .Z obrazků to nemohu rozluštit a v současné literauře to nemohu najít.Mohu-li Vás požádat o poslání textu k sv.Urbanovi a určení typu písma.
Texty  k ikonografii jsem zaslal...

Ing. Ladislav

Chcel by som sa prihlásiť na R3. 16.-17.4.Dúfam že som to ešte stihol.   ... minulý víkend bola super. Veľmi som si to užíval.

Ďakujem veľmi pekne.

Ing. Pavel  z  Ostarvaska

Nejprve chci, jménem svým i Honzy D..., kterého jsem vezl do
Ostravy a dnes jsme se sešli a diskutovali o kurzu, ještě jednou srdečně
poděkovat. Za přátelskou atmosféru v úžasném prostředí
ateliéru,praktické informace a spoustu dalšího,jenž vychází z mých
osobních dojmů. :-)

Předběžně jsem si zarezervoval účast na pokračovacím kurzu R2 (18. a
19.6.2016)  Prosím, do kterého data mám účast závazně potvrdit a zaplatit? ...

 

Ing. Eva V.

Chci vám moc poděkovat za nádherný víkend strávený s vámi, ve vašem ateliéru. Atmosféra celého víkendu byla úžasná od začátku až do konce. Předal jste nám spoustu zkušeností, rad a nápadů a vše probíhalo nad mé očekávání. Vyzkoušeli jsme si různé techniky a každý si mohl vybrat, co mu sedí a co mu jde J celý tento víkend byl pro mne velice inspirující a moc se těším na další pokračování .

 …  vše co jsem napsala je pravda a opravdu se těším na další kurz, už šetřím …a doufám, že bude i ten zmiňovaný Workshop!

Ing. Roman P.

... Jinak ještě jednou děkuji za velmi přínosný kurz, moc si cením Tvých zkušeností, o které jsi se s námi podělil. Až bude Víc času zkusím se za tebou ještě zastavit, jestli budeš ochotný mi prosím udělat toho Sv. Amb

Kolega z Výchdních Čech

Dobrý den Petře, Tak ta skříňka sklidila velký úspěch a budu mít zájem o ještě jednu. Ještě jednou díky za příkladnou péči na kurzu za to co jsem se naučil. S pozdravem Leoš

Milan z Ostravy
Zdravím a děkuji za příjemně strávený víkend. Kurz byl pro mne přínosem a motivaci k dalším řezbářským aktivitám.
Těším se na další.Mgr. Petra
Kurz byl prima. Je vidět, že dřevo i řezbařinu máte rád. Byl to příjemně a zároveň užitečně strávený čas mezi podobně naladěnými lidmi.
Pokud budu časově moci, určitě pošlu přihlášku na další stupeň.

 


Ing. Richard

Ahoj Petře,
Chci tě pozdravit a říct ti, že jsem se již doma pokusil o vyřezání reliéfu a myslím, že to nedopadlo špatně. Informace získané na kurzu mě zase popostrčily kousek dál. Takže moc díky a zároveň posílám přihlášku na kurz s tématikou řezby figury.